nr 576 2729
Modellbåtar
2 st., längd: 40-53
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
300 kr |
Såld: |
800 kr |
måndag 6 april 2009 kl 17:43:58
Tid |
Kund |
Bud |
750 kr
350 kr
700 kr